Service & Spares contact

MPS-Service-and-Spares-24-7-helpdesk-and-service-labelMPS Service & Spares Nederland, HQ

Albert Schweitzerstraat 33

7131 PG Lichtenvoorde

T: +31 544 390567

E: infosns@mps-group.nl

Verkoop algemeen

Rogier Fontijn r.fontijn@mps-group.nl

Nederland

Marcel Krabben m.krabben@mps-group.nl

België, verenigd koninkrijk en ierland

Siep van Schepen s.vanschepen@mps-group.nl

DENEMARKEN, NOORWEGEN, ZWEDEN EN FINLAND

Flemming Holm f.holm@mps-group.nl

Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk

Rolf Thomas r.thomas@mps-group.nl

Frankrijk

Christian Lecharpentier c.lecharpentier@mps-group.fr

Spanje en Portugal

Jordi Elvira  sat@mps-spain.net

USA

Twan Winkelmolen a.winkelmolen@mps-group.nl

Brazilië

Sylvain Blanchon s.blanchon@mps-group.nl

Canada

Hennie Derksen h.derksen@mps-group.nl

Rusland

Sergey Kucherovsky s.kucherovsky@mps-group.nl

China en Taiwan

Liu Jun jun.liu@mps-china.com